Atzītais krematorijas sadarbības partneris

Jauns institūts kremācijas un apbedīšanas jomā


Krematorijas politika attiecībā par atzītiem sadarbības partneriem - saraksts

licence no 21.04.2016.
Atzīto krematorijas sadarbības partneru saraksts* uz 17.09.2018.

Nr.Apbedītāja nosaukumsPilsētaAdresetālrunisvietne
1 Sēru nams «Černovs un CO» Jūrmala Raiņa 1, LV-2011 67 73 22 36 www.serunams.lv
2 Apbedīšanas birojs «Rituāls» Daugavpils 18 Novembra 225, LV-5417 29 26 41 26 www.ritualsd.lv
3 Liepājas apbedīšanas birojs Liepāja Vaiņodes 15, LV-3407 29 80 50 22 liepab.lv
4 Sociālais Apbedīšanas Dienests Rīga Gobas iela 23, LV-1016 80 00 70 06 www.absocial.lv
5 Apbedīšanas birojs «Akropolis» Rīga Slokas iela 161, LV-1067 80 00 55 80 www.akropoliss.lv
6 Apbedīšanas aģentūra «Paradisus» Rīga Maskavas iela 301, LV-1063 26 73 95 78 paradisus.lv

*saraksts nepārtraukti tiek atjaunots

Politikas uzdevums: ir ieviest Latvijā atzīto sadarbības partneru institūtu no licencētas krematorijas puses.

Politikas mērķis: attīstīt apbedīšanas pakalpojumu sniegšanas kultūru un kvalitatīvus apbedīšanas pakalpojumu sniedzējus, kas var organizēt iedzīvotājiem gan kremāciju, gan bēres pēc augstākiem standartiem, jo to rīcībā ir materiāltehniskais nodrošinājums (atvadu zāle/s, morgs/i, katafalkautomobilis/ļi, apbedīšanas piederumi, u.tml.) un atbilstoša profesionālā pieredze.

1. KAS IR ATZĪTAIS KREMATORIJAS SADARBĪBAS PARTNERIS NO KREMATORIJAS PUSES

Apbedīšanas pakalpojuma sniedzējs, kas ir atzīts no Latvijas Republikā licencētas krematorijas puses kā apbedītājs pie kura iedzīvotāji var vērsties un saņemt kvalitatīvus un profesionālus pakalpojumus saistībā ar kremācijas organizēšanu atbilstoši 2010.gada 29.jūnija Ministru kabineta noteikumu Nr.600 „Kremācijas noteikumi” (saikne: https://likumi.lv/doc.php?id=212621) nosacījumiem un prasībām. Informācija par atzītiem sadarbības partneriem norādāma publiskā Interneta vietnē: www.krematorija.lv sadaļā "Kontakti" un sadaļā “Atzītie krematorijas sadarbības partneri”.

2. KAS IR JĀZINA IEDZĪVOTĀJIEM SAŅEMOT PAKALPOJUMUS PIE ATZĪTIEM KREMATORIJAS SADARBĪBAS PARTNERIEM

Krematorijas cenām, cenu politikai, pakalpojuma saturam un kvalitātei ir rekomendējošs raksturs priekš atzītiem krematorijas sadarbības partneriem. Tas nozīmē, ka Krematorija tieši neiejaucās sadarbības partneru saimnieciskajā darbībā, bet aicina tos pieturēties pie nodibinātās labās prakses un cieņpilnas attieksmes attiecībā par aizgājējiem un piederīgajiem, lai tādā veidā sadarbības partneri varētu nodrošināt iedzīvotājiem kvalitatīvus, pieejamus un atbilstošus pakalpojumus kremācijas organizēšanas jomā.

3. IZMAKSAS UN KVALITĀTE KREMĀCIJAS ORGANIZĒŠANAS JOMĀ

Atzītais krematorijas sadarbības partneris kremācijas organizēšanas pakalpojumus sniedz atbilstoši savam noteiktam cenrādim un darba kvalitātes izpildes politikai. Savukārt krematorijas izmaksām un izmaksu politikai, tajā skaitā pakalpojuma saturam atzītiem sadarbības partneriem ir vairāk rekomendējošs raksturs.

4. KREMATORIJAS LOMA SADARBĪBĀ AR ATZĪTIEM SADARBĪBAS PARTNERIEM

Krematorija neiejaucās sadarbības partneru saimnieciskajā darbībā, krematorija vien vērš uzmanību iedzīvotājiem, ka konkrēti uzņēmumi krematorijas izpratnē ir tie, kas varētu kvalitatīvi organizēt kremācijas pakalpojumus, jo tiem ir atvadu zāles, morgi, transports, apmācīts personāls, pieredze u.tml. Tādējādi Krematorija aicina sadarbības partneriem piedāvāt kvalitatīvus pakalpojumus un pēc iespējas pieturēties pie nodibinātās labās prakses un pakalpojuma saturam.

5. IEDZĪVOTĀJU IEGUVUMS VĒRŠOTIES PIE ATZĪTIEM SADARBĪBAS PARTNERIEM

5.1 kremācijas organizēšanas process notiks atbilstošā un kvalitatīvā līmenī.

5.2 kremācija notiks pie licencētas krematorijas Latvijā atbilstoši 2010.gada 29.jūnija Ministru kabineta noteikumu Nr.600 „Kremācijas noteikumi” prasībām.

5.3 tiks nodrošināta mirušas personas datu identifikācija, apkopošana un reģistrācija arhīvā, tajā skaitā turpmāka šo datu nodošana valsts arhīvā.

5.4 pakalpojuma sniegšanas rezultātā iegūtie personas dati tiek apstrādāti un aizsargāti atbilstoši Privātuma politikas nosacījumiem.

5.5 kremācijas organizēšanas procesa norise ir pārskatāma un caurspīdīga katrā tās izpildes posmā no nāves iestāšanās vietas līdz urnas izsniegšanas brīdim.

6. JAUTĀJUMIEM UN IEROSINĀJUMIEM:

Ja Jums ir radušies kādi jautājumi saistībā ar šo politiku, tad Jūs varat ar Mums sazināties, izmantojot iepriekš norādītos Mūsu sakaru kanālus vai sazinoties ar Mūsu apbedīšanas pakalpojumu speciālistu, rakstot uz e-pasta adresi: info@krematorija.lv.

google+ icon facebook icon twitter icon